Wkrętak płaski warsztatowy Kraftform 6,0 mm Wera

Wera

008061

Śrubokręt warsztatowy płaski z serii Kraftform 335 niemieckiej firmy Wera.

Szczegóły

34,62 zł brutto28,15 zł netto

Opis

izolowane (VDE)nie
zastosowaniewkręty z rowkiem prostym

Więcej informacji

  • zastosowanie: do wkrętów z rowkiem
  • trzpień: okrągły, niklowany na mat
  • rękojeść: Kraftform zabezpieczona przed staczaniem, wielokomponentowa
  • rozmiar: 6,0 x 100 mm
  • długość trzpienia: 100 mm
  • średnica trzpienia: 6,0 mm
  • długość rękojeści: 105 mm

Kształt rękojeści Kraftform jest perfekcyjnie dopasowany do kształtu dłoni, chroniąc ją przed powstawaniem pęcherzy i odcisków.

Twarde elementy materiału rękojeści pozwalają na szybkie pokręcanie bez ryzyka "przyklejania się" dłoni do rękojeści. Obszerne strefy z twardego tworzywa rozmieszczone wokół rękojeści z łatwością przesuwają się po skórze dłoni.

Podstawowe założenie podczas projektowania rękojeści Kraftform, zgodnie z którym dłoń nadaje rękojeści jej kształt, obowiązuje niezmiennie do dnia dzisiejszego. Już w latach 60-tych firma Wera, wspólnie z uznanym na całym świecie instytutem badawczym Fraun hofer-lnstitut fur Arbeitswirtschaft und Organisation, zaprojektowała rękojeść wkrętaka, którego kształt był dopasowany do kształtu dłoni, po trwających kilka lat pracach rozwojowych firma Wera wprowadziła w roku 1968 rękojeść Kraftform na rynek. Od tego czasu rękojeść była optymalizowana w oparciu o nowe technologie, jednak jej sprawdzony kształt pozostał niezmieniony gdyż kształt dłoni również nie uległ zmianie od tego czasu.

Rozległa strefa styku rękojeści z dłonią zapewnia większe tarcie w obrębie miękkich stref rękojeści, umożliwiając przenoszenie wysokich momentów obrotowych i zapobiegając powstawaniu odcisków w kontakcie z kantami.

Oznaczenie na rękojeści w postaci typu gniazda wkrętu, jak i rozmiaru końcówki ułatwia odszukanie wkrętaka w torbie narzędziowej lub w miejscu pracy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wkrętak płaski warsztatowy Kraftform 6,0 mm Wera

Wkrętak płaski warsztatowy Kraftform 6,0 mm Wera

Śrubokręt warsztatowy płaski z serii Kraftform 335 niemieckiej firmy Wera.

Produkty powiązane